افزایش ممبر کانال تلگرام

telegramlink.com

 

افزایش عضو کانال تلگرام و گروه تلگرام

به روش فیک ممبر (ممبر آفلاین)  

بدون ریزش و کاملا ماندگار

همراه با افزایش بازدید پست های کانال به صورت بینهایت (بسیار فوق العاده)

آموزش ساخت بینهایت شماره مجازی

آموزش ساخت ربات اختصاصی

به همراه بانک ده میلیون ایمیل فعال

 

شـاید تـا بـه حـال بـا سـایت هایـی مواجـه شـده باشـید کـه اقـدام بـه فـروش ممـبر فیـک  میکننـد و بـه افزایـش ممبـر کانـال هـای تلگـرام میپردازنـد. تـا بـه حـال بـه ایـن فکـر کـرده ایـد کـه آنهـا چگونـه ایـن کار را انجـام میدهنـد و خودتـان اقـدام بـه افزایـش ممـبر کانـال تلگـرام و حتی ازین راه کسب درامد کنید!!

 

 

آیا میخواهید ممبرهای کانال خود و دوستاتون رو  افزایش بدید؟

آیا قصد دارید کانالی با ممبرهای زیاد داشته باشید بدون هزینه ؟

آیا پول بابت ممبر کانال نمیخواهید بپردازید؟ میخواهید خودتون ممبر اضافه کنید؟

آیا میخواید ممبرهایی داشته باشید که ریزش نداشته باشند ؟

آیا ممبر رایگان برای کانالتون میخواید ؟

آیا میخواید خودتون با فروش این ممبر ها درآمد کسب کنید ؟

آیا میخواهید به جای ماهی ماهی گیری را یاد بگیرید؟

 

Buy

در واقـع افزایـش ممـبر فیـک تلگـرام از طریـق سـاخت تـی دیتـا (Tdata) بـا اسـتفاده از شمـاره مجـازی انجـام می شود به عبارتی هـر tdata یـک اکانـت تلگـرام اسـت کـه از قبـل توسـط شـماره ای فعـال شـده اسـت کـه بـا ورود بـه آن وارد یـک اکانـت تلگـرام می شوید. یعنی شـما بـا داشـن ۱۰۰۰ tdata هـزار اکانـت تلگـرام و یعنـی ۱۰۰۰ ممـبر داریـد کـه میتوانیـد بـا انهـا در هـر کانالـی کـه میخواهیـد عضو شوید.

 

چرا ممبر آفلاین به جای تبلیغ در کانال ها:

به چند دلیل استفاده از این روش برتری هایی نسبت به روش های دیگر از جمله جذب ممبر از طریق تبلیغات دارد که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 

۱- قیمت بسیار پایین تر : به عنوان مثال در صورتی که شما بخواهید ۱۰۰۰ ممبر به صورت تضمینی به کانال شما اضافه اضافه شود در حالت عادی حداقل ۲۰۰ هزار تومان باید هزینه کنید در صورتی که در این روش شما خودتون هزاران ممبر رو میتوانید عضو کانالتون کنید.

 

۲- دائمی بودن ممبر ها: ریزش ممبر های کانال مدت کوتاهی بعد از جذب یکی از بزرگترین مشکلات جذب عضو از طریق تبلیغات است به خصوص وقتی شما ممبر تضمینی می خرید کانال ها با تبلیغات نا مرتبط و تحریک کننده اعضا را تشویق به عضویت در کانال شما می کنند که این باعث خروج تعداد زیادی از کاربران بعد از مدت کوتاهی از کانال شما می شود .اما در این روش شما می توانید اطمینان داشته باشید که هرگز چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

 

۳- سریعتر بودن: زمان افزایش تعداد ممبر ها در این روش بسیار سریعتر هست نسبت به سایر روش ها

و…

 Buy

ممبر آفلاین به چه درد من میخوره؟

شاید این سوال براتون پیش بیاد که خب اگه ممبر ها قرار نیست مطالب من رو بخونن پس به چه درد من میخورن؟ چند تا از مزایای این ممبر ها را براتون بیان میکنیم :

 

* بالاتر بودن تعداد ممبر های شما باعث جلب اعتماد اعضای جدید و موندن در کانال یا خرید از کانالتون میشه

* بالاتر بودن تعداد اعضا باعث افزایش اعتبار شما میشه

بالاتر بودن تعداد اعضا باعث میشه بتونین با کانال های قویتری تبادل بزنید (و در نتیجه ممبرهای واقعی زیادتری رو جلب کنید)

بالاتر بودن تعداد اعضا باعث جذب راحت تر تبلیغات و افزایش درآمد مستقیم شما میشه

این فقط بخش کوچکی از پکیج ما است…

telegram1234

اما محتویات پکیج :

۱- آموزش ساخت بینهایت شماره مجازی 

میدونید که شماره های مجازی رو با قیمت های زیادی دارند میفروشن، شما میتونید با روش اختصاصی ما، خودتون بینهایت شماره مجازی بسازین و هر کدوم و با قیمت پنج تا ده هزار تومن بفروشین که با فروختن پنج تا شماره هزینه پکیج در میاد

 

۲- آموزش ساخت ممبر فیک و بالا بردن اعضای گروه و کانال تلگرامتون به هر میزان که بخواهید

شما میتونید بعد از درست کردن ممبر های فیک، مثل خیلی از افراد و سایت های بزرگ اقدام به فروش اعضای تلگرامی بکنید و از این راه پول های زیادی و بدست بیارین، لازم نیست که بگم بازارش چقدر داغه این روزا چون حتما خودتون میدونید

 

۳- آموزش ساخت ربات تلگرامی اختصاصی و بدون برنامه نویسی

واسه کانال خودتون و دوستاتون و حتی خیلی از شرکت ها ی خدماتی ربات بسازین و از این راه کسب درآمد کنید .

 

۴- آموزش ساخت نظر سنجی در کانال ها

برای جلوگیری از ریزش اعضای کانالتون هر چند وقت یکبار نطر اونها رو راجب کانالتون با استفاده از دکمه های نظر سنحی جویا بشن و یا حتی میتونین دکمه ی لایک بعد از هر پست تون بزارین تا بدونید چند نفر از اعضا ی کانال،از پست شما خوشش اومده و لایک کرده

 

۵- بانک ده میلیون ایمیل فعال

میدونید که ایمیل ها رو به قیمت های بالایی میفروشن که ما به عنوان هدیه بهتون میدیم، ایمیل ها رو برای ایمیل مارکتینک ازشون استفاده میکنن

 

۶ـ تقویم انگیزشی و برنامه ریزی ۹۶ کاملا انحصاری

میدونید که برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی داشتن برنامه ریزی و هدف از همه چی مهمتره ، به خاطر همین برای اولین بار در بین تمامی سایتهای اینترنتی تقویم برنامه ریزی و انگیزشی ۹۶ رو براتون آماده کردیم تا همراه پکیج تقدیم تون بشه.

 

 

قیمت این محصول فقط و فقط ۱۵۰۰۰ تومان

7258271d-95c5-4909-8e25-d820e211f400

Buy

دوستان توجه کنید که این پکیج، کامل ترین پکیج ارائه شده در بین تمامی سایت ها ی ایرانی است که داشتنش برای هر مدیر تلگرامی ای الزامی است، خیلی از راهکار های ارائه شده حاصل تجربیات و کاملا عملی است و بار ها و بارها خودمون تست کردیم. از همین راهی که آموزش دادیم خیلی از سایتها و دفاتر تشکیل شدن و درآمد های چند ده میلیونی دارند کسب میکنند که ما همه ی اونها رو به زبان ساده و عملی براتون جمع آوری کردیم.

 

هم اکنون این بسته را با قیمت ۱۵ هزار تومان بخرید .